1. Anasayfa
  2. Havacılık Haberleri
Trendlerdeki Yazı

23 Yaşındaki Hostes Otelde Ölü Bulundu

23 Yaşındaki Hostes Otelde Ölü Bulundu
0

Filipinler’in Makati şehrinde korkunç bir olay meydana geldi. 23 yaşında hayatının baharın’ da genç hostes Christine Angelica Dacera, yılbaşında hayatının şokunu yaşadı. Genç hostesin ölü bedeni otel odasındaki küvette bulundu.

Küvette çırılçıplak bulundu!

23 yaşındaki genç hostes yılbaşı partisinin ardından sır ölümüyle ülkede gündem konusu oldu. Küvette bilincini kaybetmiş halde bulunarak hastaneye kaldırılan genç hostes tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Genç hostesin vücudunda kesikler ve morluklar bulunması emniyeti harekete geçirdi. Makati Emniyet müdürü Harold Depositar , olayla ilgili Christine ile doğum günü kutlamasına katılanlar hakkında hemen soruşturma başlattı.

The Sun’ın verdiği habere göre, Filipinler Havayolları hostesine kabin ekibi tarafından CPR verildi fakat cevap vermedi.

“TOPLU TECAVÜZE UĞRAMIŞ OLABİLİR”

Daha sonra üç arkadaşı ve otel personeli tarafından Makati hastanesine götürüldü, ancak doktorlar hastaneye vardığında uçuş görevlisinin hayatını kaybetmiş olduğunu belirledi.

Raporlara göre memurlar, grubun kiraladığı odalardan birinde özel bir partiye yaklaşık 10 kişinin katıldığını bildirdi. Polisler ekipleri, genç kadının tecavüze veya toplu tecavüze uğramış olabileceği üzerinde duruyor.

Polis ayrıca, kadının uyuşturucu veya alkol alıp almadığını görmek için toksikoloji raporunu bekliyor. İkincil ölüm nedeninin ise anevrizma olduğu belirtildi.

Soruşturma ise hala devam ediyor. Haberimiz gelecek sonuçlara göre güncellenecek. Ne diyebiliriz ki gencecik bir ölüm çok acı..

Hayatım Ucakkazalari.com :)

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir